AR-GE

Firmalar, varlıklarını sürdürebilmek için küresel pazarda rekabet etme yeteneğine sahip olmalıdırlar. Teknolojik yenilikleri, birikimleriyle birleştirerek ürüne dönüştüren ve ekonomik kazanç sağlayan kuruluşlar, rekabette önemli avantajlar elde ederler. Bu nedenledir ki ürün geliştirme konusunda yürütülen çalışmalar firmaların gündeminde önemli bir yer tutar. Yeni ürün geliştirme süreci her şeyden önce, işletme ve pazarlama yönetiminin genel stratejileri ile buna bağlı olarak yeni ürünlerle ilgili stratejik bakış açısına bağlı olarak gelişir.

Yenilikçilik, Beybi markasını farklı ve heyecan verici yapan en temel özelliktir. Bu nedenle “Yeni Ürün Geliştirme” büyük önem verdiğimiz ve sürekli yatırım yaptığımız alanlardan biridir.

Yeni ürün geliştirme faaliyetlerindeki genel hedefimiz, ürünlerimizde müşterilerimizin ilgisini uyandırabilecek görsel ve fonksiyonel fark yaratabilmektir. Tasarladığımız ve ürettiğimiz tüm ürünler Türk ve dünya standartları ile ilgili kalite belgelerine sahip olup, patentleri ve faydalı model bilgileri firmamıza aittir. Üretimlerimizi TSE, ISO 9001:2015 ve EN 388  Mekanik Risklere Dayanıklı eldiven ve EN 420 Koruyucu eldivenler-Genel özellikler uluslararası standartları dikkate alarak yapmaktayız. Ar-Ge takımımızın ortaya çıkarttığı veya müşterilerimize özel tüm yeni tasarımlar ve muhtemel tasarım revizyonlarının tamamı TS EN ISO/IEC 17025 standardına uygun dizayn edilmiş mekanik test laboratuvarımızda testlerden geçirilip, raporlanır ve bu süreç sonunda da ürünün üretilebilirliği garanti altına alınmış olunur.